InfoPrzemyśl – portal lokalny

Portal lokalny o Twojej okolicy

W poniedziałek 19 lipca doszło do wypadku w Leszczanach w powiecie przemyskim. Jedna osoba ranna trafiła do szpitala.

  1. Nietrzeźwa kobieta za kierownicą

W powiecie przemyskim, a dokładnie w okolicach miejscowości Leszczany doszło do wypadku. Kobieta straciła panowanie nad samochodem i wjechała do rowu. Kierującej nic się nie stało, natomiast pasażerka – pięćdziesięciotrzyletnia kobieta – trafiła do szpitala z obrażeniami ciała.

Nietrzeźwa kobieta za kierownicą

W okolicach godziny 22 w miejscowości Leszczany doszło do wypadku. Kierująca pojazdem marki Seat wpadła do rowu, w wyniku którego ucierpiała pięćdziesięciotrzyletnia pasażerka. Kobieta kierująca samochodem straciła panowanie nad autem na łuku drogi i wjechała do rowu. Na miejscu funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości. Okazało się, że kierująca pojazdem marki Seat miała 1,5 promila alkoholu we krwi.

Samej kierującej nic się nie stało, ucierpiała natomiast pasażerka. Pięćdziesięciotrzyletnia kobieta doznała niegroźnych obrażeń ciała i została zabrana przez pogotowanie ratunkowe do szpitala.

Sprawczyni wypadku zabrano prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Będzie odpowiadać przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu oraz za doprowadzenie do wypadku.